Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session

Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Wakacje w Meksyku

Kraj, który przyciąga turystów ciekawą przyrodą, pięknymi terenami, ciekawą kulturą i pięknymi zabytkami. Kraj przyciąga nas pięknymi plażami, które oblewane są przez turkusowe wody Pacyfiku i Zatoki Meksykańskiej. Najbardziej znanym kurortem, który cieszy się dużą ilością turystów jest Acapulco. Drugim miejscem na, które przybywa dużo turystów jest Cancun, na którym obfitują zabytki Majów. Każda osoba wypoczywająca w Meksyku powinna spróbować słynnego napoju tequili i ostrej meksykańskiej kuchni. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu kilka ciekawych dyscyplin dla siebie m.in. windsurfing, nurkowanie, żeglarstwo.

Acapulco

Turyści którzy nigdy nie byli do Acapulco powinni po pierwsze odwiedzić wyspy Roqueta, gdzie można nurkować lub po prostu cieszyć się wspaniałą piękną przyrodą. Warto również zobaczyć La Quebrada gdzie odważni nurkowie skaczą z wysokiego klifu wprost do oceanu. Jeśli jesteś aktywnym poszukiwaczem przygód, w Acapulco, można wykonać skok na linie lub parasailing, gdzie z lotu ptaka można podziwiać przepiękne widoki na zatokę.

Wakacje w Acapulco

Cancun

Planujesz wakacje w w Cancun, sprawdź naszą ofertę hoteli w tym znanym meksykańskim kurorcie.

Wakacje w Cancun

Riviera Maya

Riviera Maya wypoczynek w znanych kurortach : Playa del Carmen i Cozumel najlepsze ceny hoteli sprawdź nas!

Wakacje w Riviera Maya

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em