Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session

Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Mauritius - wspaniałe wakacje

Mauritius to białe plaże, turkusowa woda, luksusowe hotele. Jest to świetne miejsce, które warto odwiedzić przez cały rok. Często odwiedzaną częścią wyspy jest rejon gdzie znajduje się stolica kraju, która zachwyca turystów zabytkami i nowoczesnymi centrami handlowymi.

Północne wybrzeże znane jest z miejscowości relaksującej, będąc tam warto wybrać się do Ogrodu Botanicznego. Symbolem państwa jest Dodo – endemiczny gatunek ptaka, który niegdyś powszechnie zamieszkiwał wyspę. Osoby aktywnie wypoczywające na wyspie znajdą dla siebie kilka ciekawych atrakcji wodnych m.in. windsurfing, wędkarstwo, nurkowanie. Na wyspie popularnym sportem jest piłka nożna i wyścigi konne, można także sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku. Na spędzenie wolnego czasu i podziwianie wyspy zalecamy wybrać się na przejażdżkę konną.

Południowy Mauritius - składa się z dwóch obszarów Savanne oraz Grand Port. Wybrzeże to oferuje nam szerokie, piaszczyste plaże oraz strome skały. Region jest znany z pięknych okazów fauny i flory oraz kilku ciekawych atrakcji przyrodniczych. Znanymi atrakcjami jest m.in. rezerwat Machabee z malowniczymi wodospadami, skaliste wybrzeże Gris Gris. Północny Mauritius słynie z płaskich terenów, które niegdyś były pokryte plantacjami trzciny cukrowej. W obszarach Pamplemousses i Riviere du Rempart skupia się największy ruch turystyczny, który ukształtował się głównie z wspaniałych piaszczystych plaż i krystalicznej wody oraz egzotycznej roślinności. Miejsce w sam raz dla amatorów nurkowania, którzy mogą podziwiać piękną rafę koralową

Wybrzeże Północne

Wakacje w Wybrzeże Północne

Wybrzeże Południowe

Wakacje w Wybrzeże Południowe

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em