Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session

Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Wakacje na Malediwach

Malediwy wyspa położna na Oceanie Indyjskim. Popularne atole wśród turystów to m.in.: Atole Centralne, Północne Male, zaś nie za bardzo rozwinięte obszary możemy uznać Atole Północne i Południowe. Malediwy mogą nas zachwycić egzotyczną przyrodą, ruinami buddyjskich kapliczek oraz innymi zabytkami. Osoby chcące doznać tu spokojnego odpoczynku jak i aktywnego znajdą tu piaszczyste plaże, egzotyczną florę i faunę, lazurową wodę oraz orientalną kuchnię. Malediwy najczęściej odwiedzane są przez płetwonurków i amatorów nurkowania, szkolić się mogą na wodach Oceanu, iż są one ciepłe. Znanymi sportami wodnymi na archipelagu jest windsurfing, surfing, żeglarstwo. Malediwy to kilkaset wysepek, które najlepiej odwiedzić łodzią, najczęściej jest to wybierane przez ludzi, którzy chcą odpocząć na opuszczonych plażach. Podczas jednej z wypraw warto przyjrzeć się delfinom, które tam można zaobserwować bez wątpienia.

Północne Atole - nie są zbyt popularne wśród turystów. Osoby szukające spokoju znajdą go właśnie tutaj. Miłośnicy historii powinni wybrać się na atole Haa Dhaalu i Shaviyani, gdzie znajdą sporo buddyjskich kapliczek i ruin meczetów. Znajdują się tu dobre warunki do nurkowania, ku czemu sprzyja piękna przezroczysta woda.

Południowe Atole - zachwycają turystów egzotyczną i osobliwą przyrodą, pięknymi białymi plażami oraz lazurową wodą. Wymarzone miejsce dla miłośników sportów wodnych. W Południowych Atolach organizowane są wycieczki fakultatywne m.in.: wyprawy łodzią na rafę koralową, oglądanie delfinów lub romantyczne rejsy statkiem o zachodzie słońca.

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em