Zgoda na pliki cookie
Pliki cookie, które używamy na stronie pozwalają na poprawne jej funkcjonowanie oraz analize statystyki.
Opcjonalne pliki: Google Analytics.
Wymagane pliki: PHP Session

Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Super wakacje na Fidżi

Wyspy Fidżi są centralnie położone na południowym Pacyfiku, kiedyś znany jako "wyspy kanibali" obecnie bardziej znane z kolorowego społeczeństwa. Duża różnorodność krajobrazów i raf koralowych, wulkaniczne góry, górskie jeziora i dziewicze wyspy koralowe, wakacje na Fidżi to niezapomniane przeżycie. Oryginalna populacja kraju jest mieszanka ludów Polinezji i Melanezji, jest również domem dla wielu Indian, potomków pracowników plantacji skolonizowanych przez Brytyjczyków. Rząd jest własnością pierwotnych mieszkańców, których wodzowie (Ratu) i królowie (Toi) mają duży wpływ na politykę kraju.

Jedną z cech tropikalnej strefy klimatycznej w której znajduje się większość wysp na Pacyfiku jest względnie stała temperatura. Zarówno w Nadi (po zachodniej stronie głównej wyspy Viti Levu) i Suva (na wschodzie), średnia temperatura w ciągu roku wynosi około 25 stopni. Większość opadów przypada w okresie od października do marca, od czerwca do września jest dość sucho.

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em