Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Dzięki bogatej historii, zabytkom i zapierających dech w piersiach pysznego jedzenia, istnieje wiele możliwości spędzenia czasu w Barcelonie. Można spacerować i cieszyć się wspaniałą pogodą wstąpić na drinka do kawiarni a także zwiedzać niektóre ze znanych miejsc.

Jakie są prawdziwe wakacje w Barcelonie? Niektórzy powiedzą że przede wszystkim relaks na pięknych plażach, inny opowie o bogatym programie wycieczek w stolicy Katalonii. Wybierając się w ten rejon Hiszpanii możesz wybrać pomiędzy aktywnym wypoczynkiem połączonym z zwiedzaniem okolicznych znanych na całym świecie atrakcji lub wypoczynek na plaży i zabawa w okolicznych barach i restauracjach wybór należy do Ciebie. Wakacje to przeważnie bardzo krótki czas dlatego warto dokładnie zaplanować wakacje w Barcelonie aby zobaczyć co nieco a także wypocząć. Serdecznie zapraszamy do naszego biura, pomożemy w wyborze najlepszej oferty.

Piasek i Morze Śródziemne dla wszystkich, a zwłaszcza dla tych, którzy lubią być w centrum wydarzeń. Wycieczka do najsłynniejszej plaży w stolicy Katalonii Barceloneta. Plaża jest doskonałym miejscem do aktywnego wypoczynku.

Polecane hotele

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em