0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Singapurze

Singapur to miasto-państwo (wyspa) w skrajnym południu kontynentalnej części Azji Południowo-Wschodniej. Powierzchnia kraju to jedynie 683km2 i zalicza się do najmniejszy krajów w tropikalnej Azji Południowo-Wschodniej jednocześnie najgęściej zaludniony kraj na świecie. Obecnie to jeden z najbogatszych krajów, ankiet wśród ludności często pokazują, że ludzie w Singapurze są zawsze bardzo zadowoleni. Poziom życia jest bardzo wysoki; chociaż także tutaj konsekwencje kryzysu gospodarczego z roku 2008 są wyraźnie zauważalne. W dawnych czasach, Singapur był częścią sąsiedniej Malezji. Wakacje w Singapurze to przede wszystkim luksus. Przez różne małe i duże różnice w 1965 roku stało się niezależna republika. Populacja to głównie Chińczycy, niewielka część populacji jest malajska i Indii (13 odpowiednio 9% i 1,4%).

Kraj ma prawie 5 mln mieszkańców. Singapur jest najbardziej oczywistym miejscem na wypoczynek w Azji Południowo-Wschodniej, kraj przyjmuje ogromne rzesze turystów każdego roku (ponad 10 mln turystów rocznie). Duży wpływ na to ma fakt iż miasto jest przystankiem w trakcie podróży samolotem do Malezji, Indonezji, Australii i Nowej Zelandii. Jest więc bardzo popularnym miejscem dla standardu city break; Jest kilka ciekawych atrakcji, które można zobaczyć: Wyspa Sentosa, Singapore Flyer, Chinatown, Singapore Zoo, Night Safari, Merlion Park, Esplanade, Jurong Bird Park, dwa kasyna i zarówno Quay. Ponadto, istnieje kilka corocznych festiwali, i oczywiście spektakularny nocny wyścig Formuły. Jest to również doskonała okazja, aby odwiedzić liczne luksusowe Ultra centra handlowe w różnych miejscach w mieście. Dla pań jest kilka centrów handlowych z wieloma popularnymi i ekskluzywnymi markami odzieżowymi. Dla mężczyzn duża liczba centrów handlowych i gadżetów elektronicznych. Niektóre popularne centra handlowe to: Suntec City Mall, Vivo City, Funan, Marina Square, Sim Lim Square, ION Orchard, Paragon Lucky Plaza, Ngee Ann, Centrepoint i Bugis Junction Orchard Central. W każdym centrum handlowym jest kilka restauracji i to bardzo często całe piętro poświęcone jest artykułom żywnościowym, jedzenie jest bezpieczne i higieniczne.

Wiele rzeczy w mieście jest idealnie rozplanowane, po pierwsze każdy mówi dobrze angielsku co sprawia, że komunikacja jest bardzo prosta. Transport jest bardzo wydajny i regularny; Masz 20 minut od lotniska z centrum za dobrej sieci metra. Taksówki są wszędzie dostępne. Całe miasto jest dobrze obsługiwane przez sieć metra, autobusów i taksówek. Istnieje wiele hoteli w mieście w tym ogromne luksusowe hotele 5-gwiazdkowe. Pobyty hotelowe w Singapurze na ogół nie są tanie ale masz doskonały stosunek jakości do ceny jest również wiele ciekawych lokali gastronomicznych i restauracji.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018