0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Singapurze

Singapur to miasto-państwo (wyspa) w skrajnym południu kontynentalnej części Azji Południowo-Wschodniej. Powierzchnia kraju to jedynie 683km2 i zalicza się do najmniejszy krajów w tropikalnej Azji Południowo-Wschodniej jednocześnie najgęściej zaludniony kraj na świecie. Obecnie to jeden z najbogatszych krajów, ankiet wśród ludności często pokazują, że ludzie w Singapurze są zawsze bardzo zadowoleni. Poziom życia jest bardzo wysoki; chociaż także tutaj konsekwencje kryzysu gospodarczego z roku 2008 są wyraźnie zauważalne. W dawnych czasach, Singapur był częścią sąsiedniej Malezji. Wakacje w Singapurze to przede wszystkim luksus. Przez różne małe i duże różnice w 1965 roku stało się niezależna republika. Populacja to głównie Chińczycy, niewielka część populacji jest malajska i Indii (13 odpowiednio 9% i 1,4%).

Kraj ma prawie 5 mln mieszkańców. Singapur jest najbardziej oczywistym miejscem na wypoczynek w Azji Południowo-Wschodniej, kraj przyjmuje ogromne rzesze turystów każdego roku (ponad 10 mln turystów rocznie). Duży wpływ na to ma fakt iż miasto jest przystankiem w trakcie podróży samolotem do Malezji, Indonezji, Australii i Nowej Zelandii. Jest więc bardzo popularnym miejscem dla standardu city break; Jest kilka ciekawych atrakcji, które można zobaczyć: Wyspa Sentosa, Singapore Flyer, Chinatown, Singapore Zoo, Night Safari, Merlion Park, Esplanade, Jurong Bird Park, dwa kasyna i zarówno Quay. Ponadto, istnieje kilka corocznych festiwali, i oczywiście spektakularny nocny wyścig Formuły. Jest to również doskonała okazja, aby odwiedzić liczne luksusowe Ultra centra handlowe w różnych miejscach w mieście. Dla pań jest kilka centrów handlowych z wieloma popularnymi i ekskluzywnymi markami odzieżowymi. Dla mężczyzn duża liczba centrów handlowych i gadżetów elektronicznych. Niektóre popularne centra handlowe to: Suntec City Mall, Vivo City, Funan, Marina Square, Sim Lim Square, ION Orchard, Paragon Lucky Plaza, Ngee Ann, Centrepoint i Bugis Junction Orchard Central. W każdym centrum handlowym jest kilka restauracji i to bardzo często całe piętro poświęcone jest artykułom żywnościowym, jedzenie jest bezpieczne i higieniczne.

Wiele rzeczy w mieście jest idealnie rozplanowane, po pierwsze każdy mówi dobrze angielsku co sprawia, że komunikacja jest bardzo prosta. Transport jest bardzo wydajny i regularny; Masz 20 minut od lotniska z centrum za dobrej sieci metra. Taksówki są wszędzie dostępne. Całe miasto jest dobrze obsługiwane przez sieć metra, autobusów i taksówek. Istnieje wiele hoteli w mieście w tym ogromne luksusowe hotele 5-gwiazdkowe. Pobyty hotelowe w Singapurze na ogół nie są tanie ale masz doskonały stosunek jakości do ceny jest również wiele ciekawych lokali gastronomicznych i restauracji.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018