0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-sob 9-21 sob 9-18
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-18 sob 9-13
pn-pt 9-21 sob 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wspaniały wypoczynek w Tajlandii

Tajlandia to państwo w południowo–wschodniej Azji. Graniczy z Laosem, Kambodżą, Malezją i Mjanmą. Wyjeżdżając do Tajlandii należy pamiętać, aby zabrać paszport i wizę turystyczną. Bardzo malowniczy kraj. Kraina uśmiechu, życzliwości i wzajemnego poszanowania. Panuje w nim przyjazny i tropikalny klimat, co oznacza dużą wilgoć i wysokie temperatury. Ciepłe, nasłonecznione plaże są idealnym miejscem na wakacyjny wypoczynek nad wodą.

Turyści chętnie też korzystają z uroków archipelagów wysp, gdzie jest biały piasek, błękitna woda oraz zimne drinki w barach na plaży. Można całkowicie zapomnieć o codziennych zmartwieniach i poddać się fantastycznej atmosferze teko kraju. Istnieję tez możliwość uprawiania sportów wodnych dla gości bardziej aktywnych.

Znajdziemy tu wiele obiektów hotelowych oraz innych podobnych świadczących usługi noclegowe. Wyżywienie jest tutaj bardzo tanie co zaskoczy pozytywnie przyjezdnych turystów. Tajska kuchnia jest bogata w różne kompozycje warzyw, owoców, owoców morza i przypraw. Jest bardzo ostra za sprawą papryki chili. W Tajlandii widelec trzymamy w lewej ręce a łyżkę w prawej, nie używamy noży. Do picia wybierajmy chłodne napoje. Sławne są także tajlandzkie festiwale, kojarzone z świetną zabawą, muzyką, np. : Festiwal Wegetarianów, regaty jak i Polo na słoniach.

Przepełniona jest kolorami, co sprawia wrażenie ogólnego chaosu i przepychu. Świątynie jak i domy są zdobione za złoto. Przechadzając się ulicami miast zauważymy liczne posągi Buddy, kwiaty i kadzidełka składane w ofierze wyznawanym bóstwom. Bangkok, czyli stolica Tajlandii jest nazywana „Miastem Aniołów”. W tym mieście najbardziej widzimy zaskakujące połączenie Świątyń Buddy z drapaczami chmur. Turystów zaskoczy wyczuwalna atmosfera religijności i tradycji z nowoczesnością.

kasyn i luksusowych hoteli. Dobiegającą zewsząd muzyka, kolorowe światła wciągają do zabawy przez cały dzień i całą noc. W Tajlandii nie ma czasu na nudę. Będąc tutaj warto zakupić ciekawe pamiątki na ulicznych straganach. Warto jednak pamiętać, że zabronione jest wywożenie z kraju wizerunków Buddy. Dużą popularnością cieszą się wytwory z drewna tekowego, srebrna biżuteria i wyroby z jedwabiu.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018