0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Brazylii

Brazylia to największy kraj w Ameryce Południowej. Na południowej części znajduje się Wyżyna Brazylijska, która jest bardzo gęsto zaludniona. Natomiast na północy rozciąga się Nizina Amazonki. To niezwykle zróżnicowany kraj, najchętniej odwiedzany przez turystów. Panuje klimat ciepły, podzwrotnikowy morski. Zimy są łagodne, a lato bardzo ciepłe. Są tu lasy tropikalne rozmieszczone w dorzeczach Amazonki, a także wielokilometrowe plaże. Kuchnia brazylijska oferuje wszystkie rodzaje mięsa, które są głównie przyrządzane na grillu. Do tego ostre sosy, z których słynie Brazylia. Nieodłącznym elementem obiadu jest ryż, czarna fasola i mąka z korzeni kasawy. Brazylijczycy lubią słodycze w każdej postaci jednak najbardziej znane są ich desery oraz kawa. Wspaniałe plaże każdego roku przyciągają wielu turystów, chcących wypocząć w przyjaznej atmosferze i zapomnieć o codziennym życiu. Mieszkańcy Brazylii są bardzo gościnni, mili, sympatyczni i gadatliwi. Brazylia to jeden z największych katolickich krajów świata.

Kurorty wypoczynkowe

Rio De Janeiro

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018