0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje na Malediwach

Malediwy wyspa położna na Oceanie Indyjskim. Popularne atole wśród turystów to m.in.: Atole Centralne, Północne Male, zaś nie za bardzo rozwinięte obszary możemy uznać Atole Północne i Południowe. Malediwy mogą nas zachwycić egzotyczną przyrodą, ruinami buddyjskich kapliczek oraz innymi zabytkami. Osoby chcące doznać tu spokojnego odpoczynku jak i aktywnego znajdą tu piaszczyste plaże, egzotyczną florę i faunę, lazurową wodę oraz orientalną kuchnię. Malediwy najczęściej odwiedzane są przez płetwonurków i amatorów nurkowania, szkolić się mogą na wodach Oceanu, iż są one ciepłe. Znanymi sportami wodnymi na archipelagu jest windsurfing, surfing, żeglarstwo. Malediwy to kilkaset wysepek, które najlepiej odwiedzić łodzią, najczęściej jest to wybierane przez ludzi, którzy chcą odpocząć na opuszczonych plażach. Podczas jednej z wypraw warto przyjrzeć się delfinom, które tam można zaobserwować bez wątpienia.

Północne Atole - nie są zbyt popularne wśród turystów. Osoby szukające spokoju znajdą go właśnie tutaj. Miłośnicy historii powinni wybrać się na atole Haa Dhaalu i Shaviyani, gdzie znajdą sporo buddyjskich kapliczek i ruin meczetów. Znajdują się tu dobre warunki do nurkowania, ku czemu sprzyja piękna przezroczysta woda.

Południowe Atole - zachwycają turystów egzotyczną i osobliwą przyrodą, pięknymi białymi plażami oraz lazurową wodą. Wymarzone miejsce dla miłośników sportów wodnych. W Południowych Atolach organizowane są wycieczki fakultatywne m.in.: wyprawy łodzią na rafę koralową, oglądanie delfinów lub romantyczne rejsy statkiem o zachodzie słońca.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018