0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Urlop na Karaibach

Karaiby to prawdziwy raj na ziemi. Są to wyspy położone w Ameryce Środkowej. Podzielone są na wschodnie: Brytyjskie Wyspy Dziewicze, Bahamów i St. Maarten oraz zachodnie: Dominikana, Jamajka, Kajmany. Oddzielają one wody Morza Karaibskiego od Oceanu Atlantyckiego. Karaiby wszystkim kojarzą się ze złocistym piaskiem, szerokimi plażami, błękitną i przejrzystą wodą Morza Karaibskiego oraz palmami. To rzeczywiście jest prawda. Karaiby to wymarzone miejsce na wakacje dla osób pragnących całkowicie się odprężyć, poleniuchować i nacieszyć oczy boskimi widokami. Można tutaj również nurkować i odkrywać piękną rafę koralową, pójść na spacer w głąb lasu równikowego lub zwiedzać ciekawe zabytki na wyspach.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018