0048 32 441 80 80
Infolinia
Biuro zamknięte
Zamknięte
Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni zamknąć biura podrózy i pracować zdalnie dla Państwa.
Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji.

Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Biuro Podróży Bielsko-Biała


43-300 Bielsko-Biała

ul. Warszawska 180

otwarte :
poniedziałek-sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

tel:
33 822 31 31
32 441 80 84
33 444 70 77

Izabela Korpiela
izabela.korpiela@maax.pl

Anna Sojka
anna.sojka@maax.pl

Bielsko.Tesco@maax.pl

Serdecznie zapraszamy do otwartego w zeszłym roku (2013 r.) nowego Biura Podróży MAX w Bielsko-Biała. Łatwo do nas dojechać, biuro jest zlokalizowane w popularnym centrum handlowym Tesco-Extra położone na ulicy Warszawskiej, nasz lokal znajdą Państwo naprzeciwko kas w środkowej części.

Biuro Podróży w Bielsko-Białej oferuje pełen zakres usług turystycznych. Planujesz niezapomniane wakacje, nie wiesz jednak co wybrać jaki kierunek jest na topie a który pominąć, gdzie warto wyjechać aby wakacje były udane i bezpieczne nasi pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie chętnie pomogą, przedstawią najlepszą dostępną imprezę również last minute, doradzą który hotel wybrać w stosunku cena i jakość. Jeżeli wybrałeś już destynację oraz hotel który posiada aktualne dobre opinie i chcesz go zarezerwować, przyjdź do nas – współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi touroperatorami w naszym kraju gwarantujemy że cena jaką zapłacić za konkretną ofertę będzie najniższa.

Wybierasz się na wczasy z większą grupą osób, nasza firma specjalizuje się w organizowaniu doskonałych imprez dla grup i zakładów pracy. Dotychczas zrealizowaliśmy z powodzeniem kilkadziesiąt wyjazdów dzięki indywidualnemu dostosowaniu potrzeb oraz starannemu dobraniu hoteli (każdy jest osobiście odwiedzany przez naszego pracownika aby sprawdzić aktualne warunki).

Nasi partnerzy


Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018