0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Biuro Podróży Bielsko-Biała


43-300 Bielsko-Biała

ul. Warszawska 180

otwarte :
poniedziałek-sobota Zamknięte
niedziela Zamknięte

tel:
33 822 31 31
32 441 80 84
33 444 70 77

Izabela Korpiela
izabela.korpiela@maax.pl

Anna Sojka
anna.sojka@maax.pl

Bielsko.Tesco@maax.pl

Serdecznie zapraszamy do otwartego w zeszłym roku (2013 r.) nowego Biura Podróży MAX w Bielsko-Biała. Łatwo do nas dojechać, biuro jest zlokalizowane w popularnym centrum handlowym Tesco-Extra położone na ulicy Warszawskiej, nasz lokal znajdą Państwo naprzeciwko kas w środkowej części.

Biuro Podróży w Bielsko-Białej oferuje pełen zakres usług turystycznych. Planujesz niezapomniane wakacje, nie wiesz jednak co wybrać jaki kierunek jest na topie a który pominąć, gdzie warto wyjechać aby wakacje były udane i bezpieczne nasi pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie chętnie pomogą, przedstawią najlepszą dostępną imprezę również last minute, doradzą który hotel wybrać w stosunku cena i jakość. Jeżeli wybrałeś już destynację oraz hotel który posiada aktualne dobre opinie i chcesz go zarezerwować, przyjdź do nas – współpracujemy ze wszystkimi najlepszymi touroperatorami w naszym kraju gwarantujemy że cena jaką zapłacić za konkretną ofertę będzie najniższa.

Wybierasz się na wczasy z większą grupą osób, nasza firma specjalizuje się w organizowaniu doskonałych imprez dla grup i zakładów pracy. Dotychczas zrealizowaliśmy z powodzeniem kilkadziesiąt wyjazdów dzięki indywidualnemu dostosowaniu potrzeb oraz starannemu dobraniu hoteli (każdy jest osobiście odwiedzany przez naszego pracownika aby sprawdzić aktualne warunki).

Nasi partnerzy


Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018