0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Super wakacje na Fidżi

Wyspy Fidżi są centralnie położone na południowym Pacyfiku, kiedyś znany jako "wyspy kanibali" obecnie bardziej znane z kolorowego społeczeństwa. Duża różnorodność krajobrazów i raf koralowych, wulkaniczne góry, górskie jeziora i dziewicze wyspy koralowe, wakacje na Fidżi to niezapomniane przeżycie. Oryginalna populacja kraju jest mieszanka ludów Polinezji i Melanezji, jest również domem dla wielu Indian, potomków pracowników plantacji skolonizowanych przez Brytyjczyków. Rząd jest własnością pierwotnych mieszkańców, których wodzowie (Ratu) i królowie (Toi) mają duży wpływ na politykę kraju.

Jedną z cech tropikalnej strefy klimatycznej w której znajduje się większość wysp na Pacyfiku jest względnie stała temperatura. Zarówno w Nadi (po zachodniej stronie głównej wyspy Viti Levu) i Suva (na wschodzie), średnia temperatura w ciągu roku wynosi około 25 stopni. Większość opadów przypada w okresie od października do marca, od czerwca do września jest dość sucho.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018