0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Super wakacje na Fidżi

Wyspy Fidżi są centralnie położone na południowym Pacyfiku, kiedyś znany jako "wyspy kanibali" obecnie bardziej znane z kolorowego społeczeństwa. Duża różnorodność krajobrazów i raf koralowych, wulkaniczne góry, górskie jeziora i dziewicze wyspy koralowe, wakacje na Fidżi to niezapomniane przeżycie. Oryginalna populacja kraju jest mieszanka ludów Polinezji i Melanezji, jest również domem dla wielu Indian, potomków pracowników plantacji skolonizowanych przez Brytyjczyków. Rząd jest własnością pierwotnych mieszkańców, których wodzowie (Ratu) i królowie (Toi) mają duży wpływ na politykę kraju.

Jedną z cech tropikalnej strefy klimatycznej w której znajduje się większość wysp na Pacyfiku jest względnie stała temperatura. Zarówno w Nadi (po zachodniej stronie głównej wyspy Viti Levu) i Suva (na wschodzie), średnia temperatura w ciągu roku wynosi około 25 stopni. Większość opadów przypada w okresie od października do marca, od czerwca do września jest dość sucho.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018