0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-sob 9-21 sob 9-18
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-18 sob 9-13
pn-pt 9-21 sob 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Maroko

Maroko jest to najstarsze muzułmańskie królestwo. Słynie z długich atlantyckich plaż, gorąca afrykańskiego słońca i cudownej zieleni. Targowiska przyciągają turystów z całego świata. Niegdyś miejsce hipisów i reżyserów filmowych w poszukiwany pięknych scenerii, barw, smaków i aromatów. Piaszczyste plaże i turkusowa woda zachęcają do słonecznych, wodnych kąpieli. Wakacje w Maroko - spotykamy się z doskonałymi warunkami do uprawiania sportów wodnych m.in.: pływanie, nurkowanie, windsurfing, nart wodne i inne. Dla turystów chcących wypocząć aktywnie polecamy wycieczki górskie, przy których podziwiać będziemy uroki flory i fauny, zaś dla osób planujących doznać spokoju proponujemy wycieczki samochodowe wzdłuż wyspy, spacery po starych Medynach.

Agadir - jeden z najbardziej znanych kurortów Maroka z licznymi sklepami i kawiarenkami . W 1960r. miasto zostało zniszczone przez trzęsienie ziemi, od tego momentu od budowa nie posiada już dawnego charakteru, ani zabytków. To co zostało z starego miasta jest m.in. kasaba- dawna rezydencja berberyjska. Osoby zafascynowane architekturą mogę być zawiedzeni co do ilości zabytków. W okolicy znajdują się piaszczyste plaże, ośrodek sportów wodnych, korty tenisowe oraz 27-dołkowe pole golfowe. Osoby pragnące doznać spokoju znajdą go odpoczywając na plaży lub poprzez długie spacery wzdłuż brzegu oceanu.

Casablanca - drugie co do wielkości miasto w Afryce. Główny ośrodek przemysłowy i kulturalny. Wokół placu Mohammeda V mieści się nowoczesne centrum miasta z drapaczami chmur, natomiast stare miasto otoczone jest murami i zachowało swój arabski charakter. Charakterystyką tego miasta jest budowla, która zaliczana jest do jednego z cudów współczesnej architektury jest to meczet Hassana II. Casablanca oferuje swoim turystom wiele sportów wodnych jak i piaszczyste plaże. Wakacje w Maroko to nie tylko Aggadri ale również inne kurorty.

Rabat Dawniej był portem rzymskim, później piracką przystanią, a teraz jest drugim co do wielkości miastem w kraju. Miejscowość ta zawiera wiele wspaniałych zabytków, malowniczych plaż, turkusowych wód oceanu co przyciąga wielu turystów. Można tu zobaczyć m.in. pozostałości po budowlach rzymskich, cytadelę, mury z bramami, meczety i wiele innych ciekawych zabytków.

Marakesz podkreślany jest poprzez gorące powietrze, czerwono- brunatne mury oraz palmy, które stanowią trochę ochłody dla turystów. Aura Maroka zachwyca nas tajemniczością, bogactwem, barwami na słynnych placach, na których to słychać różne dźwięki i rytmy . Jest czwartym wielkim miastem Maroka. Przyciąga wielu turystów, którzy pragną podziwiać liczne zabytki m.in. meczety, grobowce, Plac Dżamaa al-Fina; na którym kupimy wszystko co tylko chcielibyśmy aby pojawiło się w naszym domu po powrocie z Maroka.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018