0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Meksyku

Kraj, który przyciąga turystów ciekawą przyrodą, pięknymi terenami, ciekawą kulturą i pięknymi zabytkami. Kraj przyciąga nas pięknymi plażami, które oblewane są przez turkusowe wody Pacyfiku i Zatoki Meksykańskiej. Najbardziej znanym kurortem, który cieszy się dużą ilością turystów jest Acapulco. Drugim miejscem na, które przybywa dużo turystów jest Cancun, na którym obfitują zabytki Majów. Każda osoba wypoczywająca w Meksyku powinna spróbować słynnego napoju tequili i ostrej meksykańskiej kuchni. Miłośnicy sportów wodnych znajdą tu kilka ciekawych dyscyplin dla siebie m.in. windsurfing, nurkowanie, żeglarstwo.

Kurorty wypoczynkowe

Acapulco

Turyści którzy nigdy nie byli do Acapulco powinni po pierwsze odwiedzić wyspy Roqueta, gdzie można nurkować lub po prostu cieszyć się wspaniałą piękną przyrodą. Warto również zobaczyć La Quebrada gdzie odważni nurkowie skaczą z wysokiego klifu wprost do oceanu. Jeśli jesteś aktywnym poszukiwaczem przygód, w Acapulco, można wykonać skok na linie lub parasailing, gdzie z lotu ptaka można podziwiać przepiękne widoki na zatokę.

Cancun

Planujesz wakacje w w Cancun, sprawdź naszą ofertę hoteli w tym znanym meksykańskim kurorcie.

Riviera Maya

Riviera Maya wypoczynek w znanych kurortach : Playa del Carmen i Cozumel najlepsze ceny hoteli sprawdź nas!

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018