0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-sob 9-21 sob 9-18
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-18 sob 9-13
pn-pt 9-21 sob 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje na Malcie

Choć Malta jest małym krajem ale w rzeczywistości ma wiele do zaoferowania dla swoich wielbicieli. Jest strategicznie zlokalizowana w centrum Morza Śródziemnego ponad dziewięćdziesiąt kilometrów na południe od Sycylii. To miejsce już stanął do potęgi osmańskiej Empirewith wielkiej odwagi i poświęcenia. Istnieje wiele ekskluzywnych kurortów na północnym wybrzeżu, pod względem plaż można skorzystać z różnych wspaniałych pokosów piaszczystych lub kamienistych odcinków wybrzeża. Większość odwiedzających znajdzie niezwykły pomarańczowy piasek. Dla tych, którzy są zainteresowani nurkowaniem, istnieje liczba hot spotów. Większość słynnych plaż oferują sporty wodne w okresie lata.

Jak jest "pogoda Malty"? Ta lokalizacja oferuje wszystkim odwiedzającym ciepły klimat i słońce przez cały roku. Jednak noce w lipcu są dość wilgotne. W miesiącach grudniu i kolejnych, temperatura spada do niskiego poziomu. Można powiedzieć, że lokalizacja ta doświadcza różnego rodzaju warunków klimatycznych i zmian temperatur w ciągu dnia i nocy. Planują Państwo wakacje na Malcie - zapraszamy do naszego systemu po prawej stronie znajdują się wyszukane kierunki.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018