0048 32 441 80 80
Infolinia
Biuro zamknięte
Zamknięte
Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni zamknąć biura podrózy i pracować zdalnie dla Państwa.
Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji.

Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Mauritius - wspaniałe wakacje

Mauritius to białe plaże, turkusowa woda, luksusowe hotele. Jest to świetne miejsce, które warto odwiedzić przez cały rok. Często odwiedzaną częścią wyspy jest rejon gdzie znajduje się stolica kraju, która zachwyca turystów zabytkami i nowoczesnymi centrami handlowymi.

Północne wybrzeże znane jest z miejscowości relaksującej, będąc tam warto wybrać się do Ogrodu Botanicznego. Symbolem państwa jest Dodo – endemiczny gatunek ptaka, który niegdyś powszechnie zamieszkiwał wyspę. Osoby aktywnie wypoczywające na wyspie znajdą dla siebie kilka ciekawych atrakcji wodnych m.in. windsurfing, wędkarstwo, nurkowanie. Na wyspie popularnym sportem jest piłka nożna i wyścigi konne, można także sprawdzić swoje umiejętności w strzelaniu z łuku. Na spędzenie wolnego czasu i podziwianie wyspy zalecamy wybrać się na przejażdżkę konną.

Południowy Mauritius - składa się z dwóch obszarów Savanne oraz Grand Port. Wybrzeże to oferuje nam szerokie, piaszczyste plaże oraz strome skały. Region jest znany z pięknych okazów fauny i flory oraz kilku ciekawych atrakcji przyrodniczych. Znanymi atrakcjami jest m.in. rezerwat Machabee z malowniczymi wodospadami, skaliste wybrzeże Gris Gris. Północny Mauritius słynie z płaskich terenów, które niegdyś były pokryte plantacjami trzciny cukrowej. W obszarach Pamplemousses i Riviere du Rempart skupia się największy ruch turystyczny, który ukształtował się głównie z wspaniałych piaszczystych plaż i krystalicznej wody oraz egzotycznej roślinności. Miejsce w sam raz dla amatorów nurkowania, którzy mogą podziwiać piękną rafę koralową

Kurorty wypoczynkowe

Wybrzeże Północne

Wybrzeże Południowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018