0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-sob 9-21 sob 9-18
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-17 sob 9-13
pn-pt 9-18 sob 9-13
pn-pt 9-21 sob 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Bułgarii

Republika Bułgarii, znajduje się we wschodniej części Półwyspu Bałkańskiego. Można je opisać jako mało znana z regionów wakacyjnych na Bałkanach choć gdy już byłeś na wakacjach w Bułgarii pewnie miło je wspominasz. Tutaj wszystko jest oferowane, wycieczki w górach można podziwiać piękne krajobrazy, trasy narciarskie o wszystkich poziomach trudności. Na północy graniczy z Rumunią do Bułgarią a na południu Turcją i Grecją, natomiast na zachodzie Serbią i Macedonią.

Oprócz uroczych nadmorskich kurortów na wybrzeżu Morza Czarnego, ośrodki górskie Bansko i Borowec są idealne na relaksujący wyjazd do Bułgarii. Dwa kurorty górskie w górach Pirin i Riła są dla pobytów narciarskich, jak również do pieszych wakacje stają się coraz bardziej popularne. piękne równiny i góry, plaże na wybrzeżu Morza Czarnego, które pojawia się pod promieniami słonecznymi, jak płynne złoto. Bułgaria jest coraz bardziej znana przez turystów jako ciekawy kierunek również przez naszych rodzimych turystów.

Kraj ma bardzo przyjazny klimat, posiada przepiękne, piaszczyste plaże, hotele posiadają wysoki standard i przystępne ceny. Młodzież, która jest spragniona rozrywki może się dobrze bawić aż do białego rana. Każdy może spróbować przysmaków tradycyjnej kuchni bułgarskiej oraz przysmaków śródziemnomorskich ( owoce morza). W Bułgarii występują regiony leśne, które przyciągają bardzo polskich turystów. Znajdzie się także coś dla miłośników uprawiania sportów zimowych. Główną atrakcją dla turystów jest rzeka Dunaj. Na terenie Dunaja są organizowane bardzo ciekawe wycieczki rejsem . Organizowane są także wędrówki łowieckie. W Dolinie Róż znajdują się piękne, malownicze ogrody różane i lawendowe, które naprawdę warto zobaczyć.

Kurorty wypoczynkowe

Słoneczny Brzeg

Złote Piaski

Informacje
Praca
Ubezpieczenia

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018