0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Kuba, wakacje i wypoczynek

Jest to największa wyspa karaibska. Miejsce to kojarzy nam się z cygarami, pięknymi i ogromnymi plażami, z plantacjami trzciny cukrowej, lazurową wodą i wspaniałymi zabytkami. Gdzie wejdziemy do kawiarni lub tawerny rozbrzmiewać będzie latynoska muzyka. Jedną z najładniejszy plaż na Kubie jest Varadero, która oferuje znakomite warunki do uprawiania sportów wodnych. Podróżujący, którzy chcą wypocząć mogą to zrobić na jednej z plaż pokrytej białym piaskiem Playa Guardalavaca. Wyspy północnego wybrzeża Kuby są rajem dla miłośników sportów wodnych. Bez problemu można wypożyczyć deskę surfingową, windsurfing, jacht czy katamaran. W kilku punktach można również zejść pod wodę, by podziwiać zachwycające rafy koralowe. W Parku Narodowym El Baga dostępne są szlaki spacerowe, a wyspy można zwiedzić także w siodle dzięki stadninie koni. Warto wypożyczyć samochód lub skuter, by w ten sposób zwiedzać okolicę.

Kurorty wypoczynkowe

Varadero

Najciekawsze oferty wakacyjne do najbardziej znanego kurortu na Kubie.

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018