0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli
» Grecja » Kreta

Wakacje na Krecie

Kreta ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko zabawa i życie nocne. Kreta jest największą wyspą Grecji, oprócz tradycyjnych wiosek jest kilka naprawdę pięknych miejsc. Czy jesteś bardziej zainteresowany kulturą? są wspaniałe pałace weneckie twierdze minojskiej i niezliczone klasztory i kościoły otwarte dla zwiedzających ciekawostką jest 18 kilometrowy Wąwóz Samaria. Wysokie góry dominują nad krajobrazem i są skrzyżowane przez żyzne doliny i równiny. Południowe wybrzeże to małe zatoki i plaże.

Jest piątą co do wielkości wyspa na Morzu Śródziemnym. Leży na południe od Morza Egejskiego między Europą, Afryką i Azją. To położenie geograficzne, będące na skrzyżowaniu głównych cywilizacji i prądów kulturowych, wpłynęło na jej historię przez ostatnie 5000 lat. Linia brzegowa ma ponad 1000 km długości i składa się z dwóch piaszczystych plaż o skalistych brzegach. Wysokie góry są charakterystyczne dla krajobrazu Krety, tworzą trzy pasma górskie.

Polecane hotele

Hotel Windmill Apartments I
Malia
Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018