Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Piękna Teneryfa jest największą z siedmiu Wysp Kanaryjskich, które tworzą ten archipelag na Oceanie Atlantyckim. Wita corocznie miliony turystów, którzy szukają relaksu, przygody, dobrych wczasów i fantastycznej pogody. Od złotych piaszczystych plaż na południu do dramatycznego księżycowego krajobrazu Parku Narodowego Teide. Dowiedz się więcej na stronie. Teneryfa jest idealnym miejscem, aby cieszyć wspaniałym urlopem. Wakacje na Teneryfie to ciekawa propozycja dla każdego. Oprócz relaksu na plaży, można również zobaczyć jeden z najwyższych gór w tej części wyspy. Dla miłośników zakupów otwarte jest wiele sklepów z pamiątkami. Każdy smakosz znajdzie tutaj nie tylko tradycyjną kuchnię w hotelu, ale również restauracje, które zaspokajają turystów z bardziej wyrafinowanym smaku i wymagających. Prawie każdy kraj jest reprezentowany, egzotyczne dania kuchni chińskiej i indyjskiej, angielski, francuski, hiszpański i oczywiście dania kuchni włoskiej. Zawsze jest coś nowego.

Ciepłe lata i łagodne zimy, to cechy którymi wyróżnia się Teneryfa. Na większości plaż istnieje sygnalizacja poprzez flagi. Należy zwracać uwagę na kolor flag: np. czerwona flaga oznacza zakaz pływania, a żółta flaga informuje, że warunki są niebezpieczne do pływania, natomiast flaga w kolorze zielonym oznacza, że można bezpiecznie pływać.

Polecane hotele

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em