Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Wakacje na Ibizie to czysta przyjemność.

Witamy na Ibizie. Wyspa o bogatej historii, tajemnicy i intrygi. Objęta sosnowymi lasami i górami, pięknymi złocistymi plażami i krystalicznie czystą turkusową wodą. To wspaniałe miejsce na relaks, istnieją doskonałe oferty wypoczynkowe, znakomite restauracje, zabawa, bary, dyskoteki i kluby zapraszają na Ibizę.

Możesz cieszyć się spokojem pięknej dzikiej przyrody, ale także rozrywki, aż do wczesnych godzin w jednym z wielu klubów. To wydaje się być prawdziwym przepisem na sukces. W związku z tym, mamy dla Ciebie aktualną ofertę najlepszych hoteli. Hiszpańska wyspa słynie z pięknej przyrody i z pięknych lasów sosnowych, stromych klifów i szerokich piaszczystych plaż. Nie jest zaskakujące, że ponad 40% wyspy jest oficjalnie uznane za rezerwat przyrody. Znajduje się na Morzu Śródziemnym więc mamy łagodne zimy i ciepłe lata. W miesiącach letnich sporadycznie mogą wystąpić burze. Temperatura latem 20°C - 30°C, i zawsze jest wiatr.

Polecane hotele

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em