Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Jest rzeczą niemal oczywistą, że urlop na Costa Dorada kojarzą się z najbardziej umiłowanymi plażami. Ten piękny odcinek Hiszpanii znany jest jako Coast czyli Złota. Błyszczące złotym piaskiem plaże, ciepłe, lazurowe morze wiele promenad i przystani. Spędzając urlop w tym regionie nie można być zawiedziony.

Region Złotych Piasków dzieli się na trzy główne ośrodki turystyczne- La Pineda, Salou i Cambrils. Pierwsza z nich znana jest z ogromnej ilości hoteli, klubów i restauracji. Jest to również idealne miejsce do uprawiania sportów wodnych, turystyki konnej i pieszej. Będąc na Costa Dorada, obowiązkowo udać się trzeba do największego parku rozrywki w Hiszpanii- Port Aventura. Na miejscu organizowane są wycieczki lokalne do Port Aventura, Barcelony, czy Montsserat. W Terragonie zobaczyć można wiele zabytków wpisanych na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO, pochodzących z różnych okresów historycznych. Dla miłośników sportów wodnych, dostępne są Aqua Parki i inne atrakcje związane z wodnymi wariacjami.

Polecane hotele

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em