Kraj

Wylot

Wyżywienie

Długość pobytu

Wyjazd od

Powrót przed

Dorośli

Nazwa hotelu

 

Wypoczynek na Costa Brava

Skaliste Wybrzeże położone w północno-wschodniej części Półwyspu Iberyjskiego rozciąga się od wybrzeża w głąb lądu do wulkanicznego regionu Garrotxa, była znana pod tą nazwą od początku XX wieku. Bogactwo ziemia kontrastuje z intensywnym błękitem Morza Śródziemnego, zielonymi sosnami i złocistymi plażami. Można tu spotkać dowody wskazujące na wcześniejsze zamieszkanie tych ziem przez Rzymian i Greków. Na pięknym wybrzeżu Costa Brava znajdziesz długie, szerokie, piaszczyste plaże, ale także małe, malownicze zatoki, doskonałe warunki na udane wakacje.

Zaplanuj udane urlop na tak zwanym Dzikim wybrzeżu, gdzie znajduje się mnóstwo atrakcji i możliwości na spędzenie wolnego czasu. kurort to przede wszystkim piękne piaszczyste plaże, błękitne morze i piękna przyroda. Znana jest z letnich festiwali. Znajdziesz tam także liczne lokale gastronomiczne, kluby, dyskoteki, parki wodne i wiele innych. Wakacje na Costa Brava to wymarzone miejsce na urlop dla każdego, a przede wszystkim dla młodych osób. Jest to strefa turystyczna w północnej Hiszpanii. Rozciąga się od Blanes do granicy z Francją. Dzieli się na cztery regiony – La Selva, L Alt Emporda, Girones i Baix Emporda. Na jej terenie można spotkać piaszczyste plaże, które są idealnymi miejscami na uprawianie różnych sportów wodnych. Znajdują się tam także charakterystyczne miasta portowe z promenadą oraz liczne zabytkowe budowle. Kurort ten jest fantastycznym miejscem na zabawę, ponieważ odbywa się tam wiele festiwali, jest tam mnóstwo klubów i dyskotek oraz innych lokali. Porozumiewanie się nie powinno sprawiać problemu, ponieważ mówi się tam w języku hiszpańskim i w regionalnych językach np. katalońskim, ale w turystyce używa się powszechnie znany angielski.

Polecane hotele

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
© 2023 Wakacje z MAX-em