0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Podróż do Wietnamu

Leży na wschodniej części półwyspu Indochin, kraj ma kształt podobny do litery "S". Od dłuższego czasu kraj ten postawił na turystykę która wciąż się rozwija i jest jedną z ważniejszych gałęzi z których czerpie dochód. Dla każdego podróżnika, wielbiciela kultury i przyrody, miłośnika plaży kraj jest ciekawą propozycją. Wietnam pojawił się jako nowy cel podróży turystycznych w Azji Południowo-Wschodniej i jest obecnie na listach w magazynach na całym świecie. Oferta turystyczna jest coraz bardziej zróżnicowana. Lokalne i międzynarodowe touroperatorzy oferują wycieczki do mniejszości etnicznych, wycieczki piesze i rowerowe, wycieczki kajakowe i wycieczki do wielu krajów, w szczególności w związku z sąsiedniej Kambodży, Laosu i Tajlandii.

Halong Bay - jest głównym punktem startowym dla wycieczek rejsowych. Składa się z dwóch mniejszych miastach Bai Chay i Hon Gai: Bai Chay znajdują się większość hoteli, agencji turystycznych i restauracje. Hue travel guide - Imperial Cytadela nadal stoi dumnie w Hue, pomimo gwałtownych bombardowań podczas wojny w Wietnamie (1954/75) przez Viet Cong i Amerykanów. Zapytaj Wietnamczyków o Hue i oni często zauważają, że jest to smutny i senny miasto. Może to mieć coś wspólnego z architekturą starych rozpadających się ruin i wielu mieszkańców (Hue zbudowali wokół egzystencji opartej przeszłości miasta). Odcień jest wyjątkowo podatne na deszczu w porównaniu z resztą Wietnam, zwłaszcza w drugiej połowie lat. Stare Miasto w Hanoi - W samym sercu starego Hanoi Hoan Kiem Lake (Jezioro przywróconej mieczem), nazwany na cześć świętej broni, który pomógł odeprzeć chiński atak w 15 wieku. Ngoc Son Pagoda siedzi na małej wyspie połączonej z brzegu przez fotogeniczny drewniany most. Jezioro obsługuje dużą populację żółwi.

Mekong Delta wycieczki statkiem - całkowicie zdominowane przez i zależne od najpotężniejszej rzeki Azji Południowo- Wschodniej, na Mekong - sprawia, że fascynujący obszar do zwiedzania, najlepszym statkiem i na jednej z wielu zorganizowanych wycieczek z HCMC. Stosunkowo niezniszczone, Wyspa Phu Quoc , Wietnam jest największym, jest znany wypad tropikalnych piaszczystych plaż, ale jego dzikie piękno jest także rajem dla miłośników przyrody.

Mekong Delta wycieczki statkiem - całkowicie zdominowane przez i zależne od najpotężniejszej rzeki Azji Południowo- Wschodniej, na Mekong - sprawia, że Mój Syn- Starożytne królestwo Champa, które uważa się, że pochodzą z II wieku ne i rozkwitły od piątego do 15 wieku, gdy zajmował centralne wybrzeże Wietnamu całą drogę do rzeki Dong Nai na południu. Po wielu zmaganiach, Champa została przejęta przez Wietnamczyków - ale ludzie Cham pozostał. Ich królestwo zostało połknięte przez fragmentaryczne inwazji Viet (Kinh), zwiększenie liczby Cham uciekł do sąsiedniej Kambodży, choć inni zdecydowali się pozostać w Viet okiem w ich dawnych ojczyzn.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018