0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Wenezueli

Wenezuela leży w północnej części Ameryki Południowej nad Morzem Karaibskim i Oceanem Atlantyckim. Szósty co do wielkości kraj na tym kontynencie. W Wenezueli są dwie pory: mokra i sucha. Najlepszy czas, żeby odwiedzić ten kraj to okres miedzy grudniem a kwietniem. Na północy znajdują się pasma Andów. Jest to teren aktywny sejsmicznie na którym mogą występować trzęsienia ziemi. Centralna część kraju to Nizina Orinoko. Wenezuela jest bardzo rozwiniętym krajem. W wielkich miastach jest wiele nowoczesnych budynków, zaprojektowanych przez najlepszych architektów

Jednak w mniejszych wioskach wciąż mieszkają Indianie, którzy nie poddali się pędowi nowoczesności i pozostali wierni swoim tradycjom, zwyczajom i stylowi życia. Znaczną część kraju stanowią lasy równikowe, które są zielone przez cały rok. To raj dla miłośników przyrody. W parku narodowym Canaima znajduje się najwyższy wodospad – Salto Angel. Caracas, czyli stolica Wietnamu. Składa się z dwóch części. Pierwsza to nowoczesne budynki, wieżowce i luksusowe hotele.

Druga część to stara, zabytkowa zabudowa. Mimo wszystko Caracas należy do czołówki najniebezpieczniejszych miast na świecie. Margarita to teren ogromnej ilości plaż, ośrodków turystycznych, baz gastronomicznych. Turkusowe Morze Karaibskie przyciąga rzesze turystów przez cały rok, ponieważ temperatura nie spada poniżej 25 stopni C. Są tutaj także idealne warunki do uprawiania sportów wodnych. Nocą życie tętni w kurortach, gdzie podróżni bawią się, jedzą i piją w dyskotekach, restauracjach, których jest dużo. Ludzie miejscowi są bardzo weseli, chętni do rozmowy z obcokrajowcami i do zabawy z nimi.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018