0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli
» Turcja » Marmaris

Miasta w Kurorcie
Armutalan - Nazwa Armutalan oznacza gaj gruszki skoro w przeszłości większość owoców, które tu rosły były właśnie gruszki, miasto ma swój urok i ciekawe atrakcje turystyczne. Po pierwsze, jeśli lubisz wędrówki, istnieje kilka ciekawych szlaków, jedna prowadzi do Asparan niedaleko od gór otaczających miasto, kolejna trasa prowadzi do Beldibi. W Armutalan jest wiele mieszkań, pensjonaty, małe hotele, 3-4 gwiazdkowe hotele, ośrodki wczasowe, domy i wille na sprzedaż. Niektóre części miasta są bardziej odosobnione. Miasto jest ozdobione zielenią w szczególności sosną. Znajdziecie tu wiele pubów, klubów, muzyki, sklepy odzieżowe, sklepy z biżuterią, cukierni, restauracji, sklepów Cafe, istnieje kilka placówek w mieście, kilka dużych supermarketów, kluby nocne, salony fryzjerskie.
Icmeler - Uważa się, że pierwsza osada w Icmeler, sięga do około 3000 pne. Położone jest pośród przepięknej scenerii u podnóża gór sosnowych tworzące zatokę. Icmeler posiada wiele nowych domów, hoteli, moteli. Pomimo wielu nowych hoteli, to zawsze czysta dzielnica z obfitą zielenią i kwiatami, szerokimi ścieżkami. W parku przy wejściu do dzielnicy wygląda jak ogród botaniczny.
Oludeniz - Cudowne miejsce na wakacje z niekończącymi się śnieżnobiałymi piaszczystymi plażami, zielone lasy sosnowe i graniczące lazurowe wody oceanu. Wbrew temu, co nazwa "Oludeniz" sugeruje Morze Martwe, laguna jest jednak w sezonie letnim dość zatłoczona.
Siteler - Dzielnica Marmarisu znana jest z przepięknego krajobrazu, dobrze rozbudowana baza hotelowa.
Turunc - Tą zapierającą dech w piersiach wioskę, można znaleźć w odległości około 20 km od Marmaris. Ta wioska wakacyjna w kilku ostatnich latach się rozrosła ale zachowała swój niepowtarzalny urok. To oddalenie wraz z faktem, że miejsce jest trochę ukryte pomaga zachować czystość tego miejsca. W centrum miejscowości znajdują się sklepy z pamiątkami.

Polecane hotele

Hotel Fortezza Beach Resort ٭٭٭٭٭
Hisaronu
Hotel Casa De Maris ٭٭٭٭٭
Marmaris
Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018