0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Stanach Zjednoczonych Ameryki

Są dwa popularne kierunki wakacyjne, chcesz cieszyć się słońcem i plażą Floryda ze słynnym Miami Beach jest idealnym miejscem dla Ciebie. Stany Zjednoczone składają się z pięćdziesięciu stanów i oferuje różnorodne krajobrazy, niekończące się plaże oraz szeroki wybór parków narodowych i zabytków. Znajdziesz tu dziesiątki znanych i imponujących miast, największe jezioro na świecie, dżunglę, góry i równin do ponad dziewięćdziesięciu metrów poniżej poziomu morza. Nie ma innego kraju, w którym można tyle zobaczyć niż w Stanach Zjednoczonych.

Krajobraz jest bardzo różnorodny: pustynie, lodowce, rozległe lasy, tysiące jezior, bezkresne prerie, tropikalne dżungle, wulkany oraz pasma górskie. Stolica jest Waszyngton, graniczy na północy z Kanadą, na wschód Ocean Atlantycki na zachodzie do Ocean Spokojny na południu Meksyk i Zatoka Meksykańska.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018