0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli
» Sri Lanka » Zachodnia Prowincja

1
fot
2
fot
3
fot
4
fot
5
fot
6
fot
7
fot
8
fot
9
fot
10
fot
11
fot
12
fot
13
fot
14
fot
15
fot
16
fot
Sprawdź ceny »

Ranweli Holiday Village w Waikkal

lokalizacja

Wyśmienite usytuowanie na półwyspie, w otoczeniu lasów namorzynowych a rzeką, informacje o plaży, osiągalnej drewnianym promem hotelowym usługa 24 / 7 . Ok. 3 km do Waikkal, ok. 10 km do Negombo. Do aeroportu Kolombo ok. 18 km ok. 40 min. drogi samochodem.

krótki opis

Jedyny w swoim rodzaju, popularny i przyjazny środowisku obiekt hotelowy w środku przestronnego systemu. Restauracja główna z daniami kuchni międzynarodowej, bar, Poolbar, kawiarnia, basen z oddzielnym brodzikiem dla Państwa dzieci, WLAN płatne, różne hipermarkety, Ayurveda Center. obiekt hotelowy udostępnia dodatkowo imprezy dedykowane miłośnikom natury, ptaków i kultury.

Wyżywienie

Dwa posiłki dziennie śniadania i kolacje w stylu bufetu ewentualnie menu. koło rezerwacji All Inclusive posiłki dziennie w stylistyce bufetu czy menu dodatkowo dodatkowe świadczenia wybrane napoje alkoholowe i bezalkoholowe woda, soki, lokalne piwo, wybrane spirytusy i koktajle w godz. ok. 10-24, popołudniu kawa, herbata i przekąski w godz. ok. 15-18 , przekąska nocna w godz. ok. 23-24 w barze w holu i w Pavilion Bar, rowery wodne, badminton.

Pokoje

Pokój typ 1 Standard 17 ok. 24 m kw., w 2-piętrowych budynkach, wyposażone w lokalnym i przyjemnym formie, łazienka z prysznicem, WC, odbiornik radiowy, kablową telewizję, automat telefoniczny, klimatyzator, sejf w recepcji, zestaw do parzenia kawy i herbaty, wiatrak sufitowy, mini lodówka, WLAN płatne, taras można także taras widokowy z cudownym krajobrazem na rzekę.
Pokój typ 2 Standard Bungalow 10 = ok. 32 m kw., aparat jak w Standard, bungalow z tarasem i częściowo ze scenerią na morze.
Pokój typ 3 Deluxe Bungalow 40 = ok. 35 m kw., sprzęt jak w Standard Bungalow, odnowione, z wyposażeniem o wyższej wartości.
Pokój typ 4 Superior Deluxe Bungalow 16 = ok. 35 m kw., sprzęt jak w Deluxe Bungalow, z bezpośrednim widokiem na morze zameldowanie OUBH.

Sport, rozrywka, wellness

Tenis stołowy, stół bilardowy, kanu, kajaki. Za opłatą - rowery.

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018