0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Egzotyczne wakacje Seszele

Seszele zachwycą nas piaszczystymi plażami, pięknymi pochylonymi palmami, lazurową wodą, rafami koralowymi i pięknymi dużymi kokosami, co jest jedną z wizytówki Seszeli. Wybierając Seszele jako cel naszej podróży, może nie dowierzać, że jest tam, aż tak pięknie, ale to wszystko powstało poprzez miejsce w jakim się znajdują. Omawiając jedną z wizytówek są kokosy, które mają nawet do 20 kg. Archipelag Seszeli porozrzucany jest na ponad stu wysepek, w czym tylko 33 są zamieszkałe. Głównym dochodem jest turystyka. Stolicą jest Victoria, która leży na wyspie Mahe. Jedną z największych atrakcji Seszeli jest Park Narodowy oraz rezerwat Valee De Mai znajdujący się na wyspie Praslin. Możemy wyróżnić dwa regiony Seszele Wewnętrzne słyną z malowniczego krajobrazu, świetnych miejsc do nurkowania, wyspy, które leżą na tym terenie są to m.in. Mahe; Praslin i inne oraz Seszele Zewnętrzne, które słyną z przepięknych raf koralowych i wspaniałego miejsca do nurkowania, większość terenów jest bezludna, zaś na reszcie są nowe ośrodki wypoczynkowe. Na Oceanie Indyjskim, który jest w pobliżu panują dobre warunki do uprawiania różnych sportów wodnych, trzeba jednak uważać na wysokie fale. Podziwiać też można rafy koralowe nurkując. Wybrzeże jest bezpieczne dla osób, które lubią wodne szaleństwa i kąpiele w krystalicznej wodzie. Dla osób chcących odpocząć proponujemy rejsy po wysepkach, a zaś dla osób którzy chcą wypocząć aktywnie proponujemy trekking po terenach wysp.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018