0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
Rejs do
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Rejsy wycieczkowe


Przedstawiamy szeroką ofertę rejsów wycieczkowych na najpiękniejszych statkach świata, ten rodzaj wypoczynku w naszym kraju zdobywa coraz większą popularność. Na świecie co roku miliony osób wybiera rejsy wycieczkowe w trakcie których zwiedzają najcudowniejsze zakątki na świecie i korzystają z bogatej oferty animacyjnej na statku.

Biuro Podróży MAX organizuje rejsy dla grup i zakładów pracy, możemy się pochowali realizacją kilku doskonałych imprez, między innymi dla dużej grupy (ponad 120 osób) rejs po morzu Śródziemnym na statku MSC Splendida.

Coraz bardziej popularna wśród naszych turystów forma wypoczynku, połączona z zwiedzaniem i doskonałym relaksem na luksusowym statku. Z szerokiej oferty można wybrać taką która spełnia wymagania odnośnie statku, trasy, atrakcji turystycznych, programu animacyjnego, wyżywanie, długości imprezy, i innych wymagań.

Rejs po Morzu Śródziemnym


Proponujemy rejsy po Morzu Śródziemnym nowoczesnymi statkami, ceny rejsów zaczynają się od dwóch tysięcy, zapraszamy zapoznania się z programami imprez.

Fiordy Norweskie


Ośmiodniowy rejs (siedem noclegów) luksusowym statkiem MSC Orchestra
po Morzu Północnym.

Wyspy Kanaryjskie


Trasa obejmuje postoje w miastach Genua, Malaga, Barcelona i Tangier na Morzu Śródziemnym oraz Las Palmas, Teneryfa i Funchal na Oceanie Atlantyckim.

Morze Bałtyckie


W podróży po Morzu Bałtyckim statkiem MSC Poesia, odwiedzanie miasta, Warnemunde, Sztokholm, Tallin, St. Petersburg i Kopenhaga.

Karaiby


Proponujemy dwie imprezy

Perły Karaibów
porty : Santo Domingo -> La Romana, Philipsburg -> Pointe a Pitre -> Fort De France -> Wyspa Margarita oraz
Karaiby Południowe
porty : Aruba -> La Guaria -> Curacao -> Colon (Panama), Cartagena de Indias - >Aruba.

Azja


Poznaj magię Dalekiego Wschodu na piętnastodniowej imprezie (jedenaście noclegów) rejs statkiem Sapphire Princess po Pacyfiku, w czasie rejsu odwiedzą Państwo Singapur, miasta w Malezji : Penang, Kelang
i Langkawi, Ko Samui i Laem Chabang w Tajlandii oraz Phu My w Wietnamie.

Ocean Arktyczny


Zapraszamy na Biegun Północny, w czasie rejsu atomowym lodołamaczem będą mieli Państwo możliwość podziwiania arktycznych ssaków i ptactwa oraz różnorodnych form lodowych. Jest zapewniona wspaniała kuchnia oraz gril na lodzie. Impreza obejmuje lądowanie na Ziemi Franciszka Józefa która jest najdalej wysuniętym obszarem Europy.


Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018