0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Polinezja Francuska

Jest to francuskie terytorium zamorskie, znajduje się na środku Południowego Pacyfiku, w jej skład wchodzi 35 wysp i 83 atoli rozrzuconych na Pacyfiku, obszar ten jest większy niż całej Europy. Wyspy są pochodzenia wulkanicznego z piaszczystymi plażami i lazurowymi lagunami otoczone przez rafy koralowe i małe wysepki koralowe (Motus). Pod wodą można zobaczyć ryby w różnych kolorach i rafy we wszystkich kształtach i kolorach. To sprawia, że to idealne miejsce do nurkowania. Tropikalne lasy deszczowe z Polinezji Francuskiej zawiera wiele rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Tiare Tahiti, który kwitnie tylko w Society Islands, jest bardzo silny, pachnący kwiat narodowy symbol Polinezji Francuskiej i na Tahiti. Obecnie jest pod ochroną. Atole na wyspy pokryte są licznymi koralami. Klimat na wyspach jest subtropikalnego lub tropikalnych zależnie od wielkości wyspy. Ciepło i duża wilgotności powietrza oraz z żyzna gleba wulkaniczna to idealne warunki dla lasów deszczowych. Istnieją dwa różne sezony: gorący od listopada do marca i chłodniejszy, który trwa od kwietnia do października.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018