No such file or directory : Brak elementu .default , - | last minute, wakacje, wycieczki - Biuro Podróży MAX

Symbol oferty: 362/370
Państwo: no conv :
Region: no conv :
Miasto: no conv :
Transport: Brak informacji
Profil wyjazdu: Brak informacji
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
Wyposażenie: Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa:
Osoba dorosła, Pokój 2 osobowy, autokar, RZESZÓW
HUCULSZCZYZNA - PODOLE:
Krzemieniec, Zbaraż, Kamieniec Podolski, Chocim, Czerniowce, Kołomyja, Stanisławów, Jaremcze, Worochta, Mukaczew, Użgorod
Program wycieczki:

1 dzień: Wyjazd z miejsca zbiórki zgodnie z rozkładem jazdy. Przejazd do Krzemieńca. Zwiedzanie: kościół i kolegium Jezuitów oraz domu w którym mieszkał Juliusz Słowacki. Przejazd do Tarnopola, po drodze zwiedzanie Zbaraża. Nocleg.

2 dzień:Śniadanie. Przejazd do Kamieńca Podolskiego. Zwiedzanie: twierdza kamieniecka, katedra, rynek. Przejazd do Chocimia - zwiedzanie: Zamek zwany fortecą, okopów Trójcy św. Przejazd do Czerniowców. Nocleg.

3 dzień:Śniadanie. Zwiedzanie: Kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, Dom Polski, Cerkiew Ormiańska, Cerkiew Zaśnięcia NMP, Sobór św. Mikołaja, Ratusz, Pałac Metropolitów Bukowińskich. Przejazd do Kołomyji - zwiedzanie: Kościół Wniebowzięcia NMP, Cerkiew Drewniana. Przejazd do Stanisławowa - zwiedzanie: Kolegiata, Barokowy Kościół Jezuitów. Nocleg.

4 dzień: Śniadanie. Przejazd Szlakiem II “Żelaznej” Brygady Legionów (szlak walk z jesieni 1914 roku), przejazd do Jaremcze (cerkiewka huculska i targi huculskie) i Worochty - duża osada letniskowa i ośrodek sportowy w dolinie Prutu. Pomimo ogólnego zaniedbania do dziś utrzymała charakter dawnego letniska. Zachowało się sporo dawnych sanatoriów i pensjonatów, stoi ten sam dworzec kolejowy, zachowały się oba słynne wiadukty kolejowe. Stara, drewniana cerkiew z XVII wieku stanowi obiekt muzealny. Nocleg.

5 dzień: Śniadanie. Przejazd do Mukaczewa. Zwiedzanie: Zamek Komitacki, Monastyr św. Mikołaja. Przejazd do Użgorodu. Zwiedzanie: Katedra greckokatolicka, Katolicki kościół św. Jerzego, Spacer po starym mieście. W odróżnieniu od pozostałych dużych miast Ukrainy w Użgorodzie panuje atmosfera porównywalna choćby z krakowską. W centrum jest mnóstwo knajpek, restauracji. W godzinach popołudniowych wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Polski w godzinach nocnych. Zakończenie wycieczki.
Uwagi::
Uwagi dotyczące transportu:

Autokar zatrzymuje się wyłącznie na przystankach określonych w rozkładzie jazdy na trasach dojazdowych możliwy transport mikrobusem lub autokarem w zależności od ilości osób.

Trasy antenowe (z dopłatami) obsługujemy przy minimum 8-ciu osobach.

Biuro zastrzega sobie możliwość odwołania dojazdów antenowych z powodu małej frekwencji na 7 dni przed rozpoczęciem imprezy.

Zbiórka uczestników 15 minut przed godziną odjazdu,
transport odbywa się autokarami wyposażonymi w klimatyzację, toaletę, barek i DVD (w przypadku mniejszej ilości osób transport odbywa się busem 18 osobowym wyposażonym w klimatyzację).

Godziny wyjazdów
Miasto ZbiórkaWyjazd na imprezę
DĘBICAMc Donalds przy obwodnicy trasy E44.40
JAROSŁAWPlac Dworcowy PKP/PKS6:45
KATOWICEParking przy CFG, ul. Mickiewicza 25 (300 m od dworca PKS, 50 m od wieżowca Stalexportu)1:30
KRAKÓWRondo Mateczne - Mc Donald’s2:40
LUBLINUl.Prusa 8 parking przy motelu "PZMot"2:30
PRZEMYŚLul.Czarneckiego (przystanek Wagabundy)7:50
RADOMDworzec PKP (pod zegarem)1:20
RZESZÓWDworzec PKP przystanek MPK parking6.00
TARNÓWParking przy hotelu Tarnowia4.00
WARSZAWADworzec PKS Zachodni, stan miedzynarodowe0:15
Atrakcje:
CENNIK