0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wycieczki do Jordanii

Amman - Stolica Jordanii, to fascynujące miasto kontrastów położone na pagórkowatym terenie między pustynią na żyznej ziemi w dolinie Jordanu.

Morze Martwe - Morze Martwe jest otoczone przez góry na wschód i wzgórz Jerozolimy na zachód, słabo zaludniony i spokojny region, uważa się, że teren był domem dla pięciu miast biblijnych.

Karak - Starożytna twierdza Karak leży 900 metrów nad poziomem morza w obrębie murów starego miasta. Dziś miasto jest domem dla około 170 tysięcy osób i nadal oferują szereg osmańskich budynków, restauracji, miejsc noclegowych, ale bez wątpienia Zamek Karak dominuje.

Petra - Gigantyczne czerwone góry i rozległe mauzolea, jeden z największych cudów w historii dokonanych przez człowieka. Bez wątpienia najcenniejszy skarb Jordani i największa atrakcją turystyczną. Jest to ogromne, wyjątkowe miasto, wykute w stromej skale przez Nabatejczyków, którzy osiedlili się tutaj ponad 2000 lat temu.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018