0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje na Jamajce

Jamajka, o powierzchni 11.000 kilometrów kwadratowych to trzecia największa wyspa Wielkich Antyli, a zarazem jedno z najbardziej popularnych miejsc wypoczynku na Karaibach. Wybór możliwości na wakacje na Jamacje jeśli chodzi o zakwaterowania każdego zadowoli : od prostego pensjonatu, willi rodzinnych do 5-gwiazdkowy ośrodki all-inclusive. Kilometry długich plaż które otacza bujna zieleń, klimat wybrzeży jamajskich jest ciepła przez cały rok. W porze deszczowej, od sierpnia do listopada są często silne ulewy. Główny sezon turystyczny trwa od grudnia do marca, w czasie których ceny są wyższe niż w innych terminach.

Pierwotnie ganja używana była tylko przez rastafarian, wyznawców kultury Rasta podczas ich ceremonii. Większość ludności to chrześcijanie. Istnieją również małe społeczności Żydów, Hindusów i Muzułmanów. Kościoły anglikańskie i Kościół anglikańskie, Kościół Baptystów, Kościół Metodystyczny, Kościół Rzymskokatolicki, prezbiterian i Kongregacjonaliści United Church. Kościół Zielonoświątkowy ma dużą liczbę zwolenników. Wiele Jamajczycy są członkowie miejscowych grup religijnych, takich jak pocomanie, ruchu na rzecz odrodzenia religijnego i Rastafari. Sekta religijna, która wierzy w boskość Hajle Sellasje, zmarłego cesarza Etiopii. W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych rytmiczne reggae muzyka Jamajki została spopularyzowana przez Rastafari i zmarłej gwiazdy reggae Boba Marleya.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018