0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 10-17
przeniesienie biura
pn-pt 10-18
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Izrael wycieczki, wakacje

Plaże Izraela graniczą zarówno z Morzem Śródziemne i Morzem Czerwonym. Ejlat jest najbardziej popularny kurort Izraela. Znajduje się w skrajnym południu kraju nad Morzem Czerwonym. Oprócz piaszczystej wybrzeża z gwarancją słońca, jest to również raj dla nurków. Poniżej poziomu morza jest kolorowy świat koralowców. Ponadto, można popływać z delfinami.

Duże plaże, nadmorskie miasto w Tel Awiwie jest żywą promenadą z barami na plaży, klubami i pabami. Jest to również popularne miejsce surfingu. To nadmorskie miasto położone jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Krajobraz jest zróżnicowany. Pustynie i góry przeplatają się z regionami winiarskimi i nizinami nadmorskimi. Najbardziej ciekawym zjawiskiem naturalnym jest Morze Martwe. Jest także najniższe jeziora świata. Ze względu na wysokie zasolenie wody unoszenia się na wodzie jest bardzo łatwe, ponadto, woda i muł mają działanie lecznicze. Rafy koralowe na południowym wybrzeżu przyciągają wiele uwagi.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018