0048 32 441 80 80
Infolinia
Biuro zamknięte
Zamknięte
Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni zamknąć biura podrózy i pracować zdalnie dla Państwa.
Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji.

Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Izrael wycieczki, wakacje

Plaże Izraela graniczą zarówno z Morzem Śródziemne i Morzem Czerwonym. Ejlat jest najbardziej popularny kurort Izraela. Znajduje się w skrajnym południu kraju nad Morzem Czerwonym. Oprócz piaszczystej wybrzeża z gwarancją słońca, jest to również raj dla nurków. Poniżej poziomu morza jest kolorowy świat koralowców. Ponadto, można popływać z delfinami.

Duże plaże, nadmorskie miasto w Tel Awiwie jest żywą promenadą z barami na plaży, klubami i pabami. Jest to również popularne miejsce surfingu. To nadmorskie miasto położone jest na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Krajobraz jest zróżnicowany. Pustynie i góry przeplatają się z regionami winiarskimi i nizinami nadmorskimi. Najbardziej ciekawym zjawiskiem naturalnym jest Morze Martwe. Jest także najniższe jeziora świata. Ze względu na wysokie zasolenie wody unoszenia się na wodzie jest bardzo łatwe, ponadto, woda i muł mają działanie lecznicze. Rafy koralowe na południowym wybrzeżu przyciągają wiele uwagi.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018