0048 32 441 80 80
Infolinia
Biuro zamknięte
Zamknięte
Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni zamknąć biura podrózy i pracować zdalnie dla Państwa.
Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji.

Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wakacje w Indonezji

Indonezja leży w strefie klimatu równikowego wilgotnego. Bardzo egzotyczna część Azji. Stolica w Dżakarcie. To państwo rozmieszczone na kilkunastu tysiącach wysp, z czego tylko kilka jest zamieszkałych. Indonezja to słoneczne plaże, błękitna woda i potężne wulkany. Każda wyspa ma swój niepowtarzalny urok, czar i zabytki. Właśnie ta różnorodność terenów sprawia, że na wyspie jest wiele religii i kultur. Kultura związana jest mocno z teatrem i tańcem. W najważniejsze święta hinduistyczne na ulicach pojawiają się barwne korowody. Będąc w Indonezji warto zwiedzić liczne świątynie i meczety. Zwiedzając je jednak należy pamiętać o odpowiednim stroju, ściągnięciu butów przed wejściem i kobiety o nakryciu głowy. Indonezyjskie wyspy są naturalnym środowiskiem dla wielu gatunków fauny i flory. Potrzebna jest wiza turystyczna dla osób chcących udać się do tego kraju. Kuchnia indonezyjska składa się głównie z ryb, ryżu, mięsa i owoców morza. To połączenie kuchni arabskiej, indyjskiej, europejskiej i chińskiej. Alkohol na wyspie nie jest popularny ze względu na religie.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018