0048 32 441 80 80
Infolinia
pn-pt 9-18
sob 9-13
pn-pt 9-17
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli
» Hiszpania » Costa Blanca

Wspaniałe plaże w Costa Blanca przyciągają miliony turystów każdego roku. Istnieje wiele atrakcji niektóre z nich specjalnie przygotowane dla turystów, takich jak park rozrywki Terra Mitica w Benidorm lub zatok Altea i Calpe. Ładne nadmorskie małe miasteczka i wioski przykuwają swym urokiem.

Alicante- Miasto Światła, Altea- stare miasto z wąskimi uliczkami, Walencja, czy Murcja to miasta wchodzące w skład regionu Costa Blanca. Są to miejsca, w których czas można spędzić zarówno aktywnie, jak i biernie. Zachwycające swym urokiem plaże (m.in. Benidorm, Calpe), każdego roku zachęcają turystów do wypoczynku. Costa Blanca dzieli się na dwie części: pierwsza z nich to Marina Alta- Wysokie Wybrzeże na północy i Dolne Wybrzeże – Marina Baixa na południu. Linia brzegowa na północy jest bardziej urozmaicona, góry sięgają samego morza, są tu ciekawe zatoczki i jaskinie. Benidorm to nazywany Las Vegas Hiszpanii, który widziany od strony morza wygląda jak Manhattan z imponującymi wieżowcami. Bary, restauracje, dyskoteki z najlepszymi DJ-ami na świecie, kasyna, kluby, czy sklepy. Wieczorami miasto jest oświetlone przez tysiące neonów.

Polecane hotele


Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018