0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wypoczynek na Bermudach

Bermudy leżą na Oceanie Atlantyckim, około 1000 kilometrów od wybrzeży Stanów Zjednoczonych i składają się z sieci ponad 180 wysp koralowych, z których największe są połączone ze sobą mostami. Wypoczynek na Bermudach wyspy otoczone są małymi zatoczki z plażami z drobnym piaskiem, kolorowymi rafami i błękitną wodą. Często Bermudy uważa się że należą do Karaibów gdyż oddalone są o 1600 km od północnych wysp Karaibów. Swoją nazwę zapożyczyły od hiszpańskiego żeglarza Juan de Bermudez, który odkrył ten archipelag w 1505. Później wyspy należały do Brytyjczyków w 1684 roku i były kolonią Korony Brytyjskiej. Około roku 1900 rozwinęła się turystka i zaczęła napływać fala wczasowiczów ze Stanów Zjednoczonych. Obecnie oprócz turystyk bankowość jest ważnym źródłem dochodów głównie z korzystnego środowiska podatkowego, wiele międzynarodowych firm ma tutaj swoją siedzibą. Również dlatego jest jednym z najbogatszych krajów na świecie a średni dochód na mieszkańca jest bardzo wysoki. Bermudy zaliczane są do najlepszych na świecie miejsc do nurkowania. Ponadto, wyspy mają osiem 18-dołkowych pól golfowych. Na rzecz ochrony środowiska i zapobiegania korków na terenie wysp nie można wynająć samochodu. Jednakże, można zwiedzić wyspę taksówką, skuter, promem lub autokarem. Wybiera najlepsze kurorty na Bermudach, każda ma całkowicie unikalny charakter. Pięknie położonym Cambridge Beaches Resort & Spa emanuje z powodu brytyjskiej architektury kolonialnej nostalgiczną atmosferą. W małej i urokliwej rafie Hotel & Club w południowej części wyspy z miłą atmosferą. Grotto Bay Beach Hotel jest zbudowany w karaibskim stylu, znajduje się w chronionym obszarze wzdłuż wybrzeża Baileya Bay. Bermudy to idealne miejscem na zimowy wypoczynek, temperatury nie są wysokie. Podczas tych miesięcy temperatura morza jest bardzo przyjemna. Ciepły klimat śródziemnomorski, który jest pod wpływem północnego Atlantyku, front biegnie wzdłuż wyspy jest cieplejszy niż można by oczekiwać. Temperatura wody jest rzadko poniżej 20 stopni Celsjusza. W drugiej części roku mogą wystąpić tropikalne burze i huragany.

Kurorty wypoczynkowe

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018