0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Zakochaj się w Belize

Położone jest w Ameryce Środkowej między Meksykiem i Gwatemalą z bardzo bogatą historią (Majowie) i piękną przyrodą, jest członkiem brytyjskiej Wspólnoty Narodów. To doskonałe miejsce dla ludzi, którzy lubią nurkować lub poznawać stare cywilizacje. Jest pokryte w 45% przez las tropikalny, długość wybrzeża to ok. 280 km z ponad 200 fantastycznymi wyspami. To sprawia, że jest rajem dla miłośników sportów podwodnych. Zachodniej i południowej Belize jest górzyste i obok wielkiej różnorodności ptaków, można zobaczyć tu pozostałości starożytnej kultury Majów. Jednak Belize oferuje znacznie więcej jest docelowym miejscem dla osób, które są aktywne i pełne przygód, a przede wszystkim chcą cieszyć się tym bardzo zielonym krajem.

Znajdziemy tutaj również najdłuższe rafy koralowej na świecie (ponad230 km od rafy wzdłuż zachodniego wybrzeża) oraz oczywiście uznane przez UNESCO Wielkiej Blue Hole. Ponadto istnieje sześć innych znanych rafy. Innymi słowy, można nurkować wszędzie i rzeczywiście można zobaczyć wszystko, co w tym kraju jest pod wodą: rekiny wielorybie, żółwie, rekiny rafowe, najpiękniejsze i najwspanialsze koralowce, żółwie, delfiny i czasami wieloryby a wszystko przy średniej temperaturze wody 27 stopni.

Kurorty wypoczynkowe

Ambergris Caye

Caulker Caye

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018