0048 32 441 80 80
Infolinia
Praca zdalna
Praca zdalna

Szanowni Państwo,

Po raz pierwszy na przestrzeni 30 lat jesteśmy zmuszeni pracować zdalnie dla Państwa. Do tej pory zachęcaliśmy do wyjazdów na wspaniałe wakacje. Dziś jesteśmy dla Państwa żeby pomóc w kryzysowej sytuacji. Wygrywa z nami koronawirus więc mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników biur, biura zostały tymczasowo zamknięte, pracownicy dostępni są pod

numerem infolinii : 32 441 80 80


oraz telefony komórkowe :

Rybnik : 518 553 090,
Racibórz : 602 747 700,
Katowice: 603 050 070,
Bielsko-Biała: 511 108 068,Wszystkich Państwa będziemy informować telefonicznie i mailowo o sytuacji o możliwościach zmian i anulacji.
Przeczekajmy spokojnie w domach by jak najszybciej zakończyć ten trudny dla nas wszystkich czas.
Kraj
Wylot
Wyżywienie
Długość pobytu
Cena do
Data wyjazdu od
Data wyjazdu do
Dorośli

Wylot na Bahamy

700 wysp z których wszystkie posiadają romantyczne palmowe plaże. Słońce, morze i piasek są największą atrakcją, ale na pewno nie jedyna jaką archipelag ma do zaoferowania. Bahamy są otoczone przez rafy i fascynującego podwodny świat. Miłośnicy nurkowania, snorkelingu i rybołówstwa nie będziesz zawiedzeni. Wakacje na Bahamach nigdy nie zapomnisz. Nasza oferta jest zróżnicowana i spełni Twoje potrzeby dotyczące lokalizacji, jakości, atmosfery, udogodnień i ceny, modne, designerskie hotele, luksusowe hotel lub popularny rodzinny hotel. Populacja roślin nie jest bardzo obszerna, istnieją 1370 różnych gatunków drzew i roślin, 121 z nich to endemity i nie występują tylko tutaj. Przykładami są Bahamski mahoń i Bahamska sosna. Największe zalesienie występuje w w północnej i zachodniej części z uzupełnieniem z krzewów i drzew. Temperatura wody nigdy nie spada poniżej dwudziestu stopni Celsjusza.

Kurorty wypoczynkowe

Bahamy

Informacje
Praca
Ubezpieczenia
Newsletter

Prezentowane na stronie internetowej maax.pl ogłoszenie, reklamy, cenniki i informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Copyright Biuro podróży MAX Rybnik 2018